Dziękujemy za wsparcie w realizacji festiwalu SDD 2023
Emocje po festiwalu Słyszę Dobre Dźwięki już opadły. Teraz nadszedł czas na podsumowanie i podziękowanie wszystkim bez których ten festiwal nie mógłby się odbyć. Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, partnerów i patronów medialnych za wsparcie finansowe, rzeczowe oraz promocyjne. Tym samym mamy nadzieję, że przyszły festiwal SDD będzie równie owocny pod względem wspólnych działań.
Współpraca z instytucjami takimi jak Filharmonia w Szczecinie, którą charakteryzuje nieszablonowe podejście do muzyki i która kreuje oryginalne wydarzenia poruszające ważne tematy integrujące lokalną społeczność, jest doskonałym przykładem tego, że biznes i kultura mogą iść w parze. Dziękujemy za chęć współpracy i wsparcie, które jest nieocenione.

Festiwal dofinansowano ze środków Fundacji PZU.

Partnerami festiwalu byli: Galeria Kaskada, Medincus Centrum Słuchu i Mowy, Komfort Ciszy, Ecophon, Fundacja Stwardnienie Rozsiane, Agnella, Foonka, Pijalnie czekolady E.Wedel, Centrum ogrodnicze Rajski Ogród, Ibis, Winestone.

Patronami medialnymi byli: Presto, wSzczecinie.pl oraz Głos Szczeciński, Prestiż, WP.

Podziękowania kierujemy również do wszystkich zaangażowanych osób. Nie byłoby festiwalu SDD 2023 gdyby nie cały sztab kreatywnych i pełnych zapału ludzi. Wszystkim artystom, pracownikom, współpracownikom, wolontariuszom, technikom, a przede wszystkim Wam – naszej najlepszej publiczności – gorąco DZIĘKUJEMY! Bez Was wszystkich nie byłoby tych wspaniałych wydarzeń, emocji i wyjątkowych artystycznych doznań.
06-06-2023, 13:14:56